Easy Workout

Spor Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8,9 MB
  • Version 1.0.6
  • Dil Türkçe
  • Firma Voyage Photo Lab
Spor dolu bir yaşam için akıllı cihazınızı Easy Workout uygulaması ile çok daha verimli bir hale getirin.

Easy Workout, Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek kullanacağınız özel bir spor uygulamasıdır. Uygulamayı kullanarak daha fit bir vücut, sağlıklı bir yaşam elde edecek ve aynı zamanda spor salonuna harcayacağınız paraları cebinizde kalacaktır. 

Düzenli bir yaşamın kapılarını açmak için sporu salondan çıkartıp evinize getirin. Kendi spor sisteminizi oluşturarak ekipmana ihtiyaç olmadan, kendi vücut ağırlığınız ile egzersiz yapmaya başlayın. Her biri uzmanlar tarafından hazırlanan özel egzersiz listelerini değerlendirin. Vücudunuzda geliştirmek istediğiniz noktaya odaklı egzersizler yaparak o kısmın kas kütlesini artırabilirsiniz. 

Vücudunuzu her yerde ve her zaman kolayca şekillendirebilirsiniz. Vücudunuzu şekillendirmek için 28 gün boyunca etkili egzersiz planını uygulayın. Düzenli bir şekilde çalıştığınız taktirde istediğiniz vücudu kolaylıkla halledebilirsiniz. Ekipman gerektirmeyen kolay hareket ile çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz. 

Yapacağınız antrenmanların her biri videolar ile açıklanmaktadır. Yanlış bir hareket ile vücudunuzu sakatlamanın önüne geçmek için egzersiz yapmadan önce videoları seyredin. Yönlendirmeleri takip edin, vücudunuza yönelik egzersizler yapın, gelişiminizi takip edin ve vücudunuzun kas kütlesini artırmak için çabalayın. 

Easy Workout indir